Menu

Mów mi: Pierdoło

Taki sobie blogasek

Jak z nim żyć, panie premierze, jak żyć?

foch.pl_aj

No nie wytrzymię! No nie wytrzymię i źdźelę mojego chłopa grabiami przez ten durny łeb. Tylko gdzie ja teraz grabie znajdę? Dobra, źdźelę szczotką. No bo tak. Jak mię dawno temu chłop mój podrywal, to taki był uroczy i taki do wszystkiego i och jejku jejku Panie Dzieju, idealny. I ponoć sprzątać lubił i gotować i prać. Taaa, jasne. Sprzątanie polegało na wetknieciu wszystkich zbędnych walajacych się rzeczy do szafy, a gotowanie na zalaniu wrzątkiem gorącego kubka. Ale nic to, mnie to nie zrazilo, się rozbuja, pomyślałam. Zasady są jasne: gotujemy na zmiane, sprzatamy razem w układzie jedno ma łazienkę i duży pokój, drugie kuchnię i sypialnię, w kolejnym tygodniu jest zamiana,bo nikt nie lubi sprzątać łazienki. Działa, ale...zawsze musi być ale. Od lat tak jest, a ten dziadyga ostatnio wyskoczył z tekstem, że "mogłabys bardziej gotować i sprzątać" "a z jakiej to przyczyny?" " Bo jesteś kobietą". Tak mnie krew zalała, że  Czerwony Październik to był pikuś w porównaniu ze mną. No dobra, ale wiadomo z chłopem nie ma co po ludzku gadać, bo nie zrozumie. Zresztą dość nie wychowawczo byłoby powiedzieć "nie, bo nie". Choć po prawdzie to jedyna słuszna odpowiedź. Pomyślałam, że będę hojna i zaproponowalam dwa wyjścia: 1)co miesiąc będzie mi przelewał na konto cztery tysiące na moje wydatk (no trudno, niech stracę), a ja wówczas zrezygnuję z pracy i zajmsię całkowicie domem. No cóż, mój chłop cierpi ogromne męki jeśli musi wydać na kogoś,kto nie jest nim samym, więc spokojnie mogłam mu to zaproponować... 2) jeśli znajdzie badania z trzech niezależnych jednostek badawczych, które potwierdzają bezsprzecznie, że cycki i macica predysponują nas kobiety do sprzątania, gotowania i prania, to ja bez mrugnięcia okiem zabiorę się za sprzątanie, gotowanie itd itd. 

No i dobra, oczywistym jest, że nie ma takich badań. Tylko wkurza mnie, że niby inteligentny chłop, niby wykształcony, a czasami jak pierdźachnie jakiegoś babola, to ręce opadają. Żeby to jeszcze był jakiś rolnik szuka żony albo inny nie ogarnięty cywilizacyjnie, ale nie, tu chłop z wyższym wykształceniem, w dużym mieście mieszka, światowy taki, że aż strach, a jak coś powie,to nic tylko walić grabiami w ten baniacz, bo po dobroci jakoś nie idzie wytłumaczyć.

 

 

 

Komentarze (19)

Dodaj komentarz
 • nie-okrzesana

  Dziewczyno Ty szczęściara jesteś. Ja przez pierwsze 15 lat małżeństwa byłam niepracująca. Teraz jestem pracująca a właściwie harująca ale przepadło. Miałam ambicje być idealną panią domu i mam za swoje.

 • 40cztery

  A nie mówiłem że obcy mąż fajniejszy? Nie tylko w łóżku, ale tam szczególnie :)

 • foch.pl_aj

  @nie-okrzesana, podziwiam, ja nigdy nie miałam ambicji być perfekcyjną panią domu. A dobrze to ja miałam z moim byłym, teraz to ciężka orka.
  @40cztery z jednej strony masz rację, bo raczej nie zdarza mi się mieć ochotę zamordować cudzych mężów choć z drugiej skoro nadal jestem z takim gałganem to...no cóż ;-)

 • 40cztery

  W sumie ja nie chcę zamordować własnej żony, jest mi z nią bardzo dobrze ale ... nie każdy lubi czerpać adrenalinę ze skoków na bangee, a patrząc na niektóre cudze żony myślę sobie że ... taki skok mógłby dać niezły power!

 • eliatrieste

  Mnie tez by sie grabie przydaly...bo szczotka to za malo na ten twardy luiowski leb...chociaz dzis zasluzyl na calusa, znalazl moje klucze :))

 • nie-okrzesana

  @ 40 cztery.
  Jako księgowa muszę wziąć pod uwagę bilans zysków i strat. Skok może i dostarcza emocji bez których niektórzy nie potrafią osiągnąć satysfakcji z własnego życia. Ale w porównaniu ze spokojem, zaufaniem i przyjaźnią jest naprawdę niczym. Poza tym życie naprawdę nie może sprowadzać tylko do seksu bo wtedy to już nie życie tylko obsesja.
  @foch
  Wiesz ile ja bym dała za naprzemienne dyżury w sprzątaniu? Na razie doceniam, że mam robione śniadania.

 • 40cztery

  Oj nie przeginaj z obsesją. Chwilowo się udzielam mocniej bo żałoba po poprzedniej kochance minęła, a kolejnej jeszcze nie ma. Znajdzie się i się uspokoję :)

 • 45gogula

  pierwsze primo- masz rację, że z chłopem to trzeba łopatologicznie, chociaż nie zawsze logicznie:-)
  drugie primo:-) - no bo jak wszędzie trąbią, że w naszej kulturze trzeba zachować tradycje,że kobieta to to,tamto, sramto i owamto, a generalnie powinna pełnić służalczą rolę wobec chłopa swojego, a dodatkowo jego miejscem zabaw, inkubatorem itd. to przez chwilę Mu się to udzieliło...spoko przejdzie mu

 • foch.pl_aj

  @elia tak to z nimi jest, raz buziaki im sie należą, a innym razem bęcki.
  @40cztery mnie też pewnie byłoby z Twoją żoną bardzo dobrze :-P
  @nie-okrzesana pracujemy bardzo podobnie, więc nie ma czynnika "bo biedny chłop tak się narobił" zatem nie ma argumentów, żeby nie sprzątał i nie gotował. Poza tym uważam, że nie ma nic bardziej seksownego niż gotujący mężczyzna. A mężczyzna, który robi dla mnie sushi... na właśnie, takiemu wybaczam nawet bywanie gałganem.
  @gogula niby chłop też człowiek,ale czasami...mam nadzieję, że szybko mu przejdzie

 • 40cztery

  @foch.pl_aj
  to umówmy się na trójkąt Ty, ja i moja żona

 • foch.pl_aj

  A Ty po co nam byłbyś potrzebny? ;-)

 • 40cztery

  dla urozmaicenia, kolorytu lokalnego ...

 • foch.pl_aj

  zważywszy na to, że jestem hetero, to Twoja żona byłaby dla urozmaicenia ;-)

 • 40cztery

  Skoro się zgadzasz to nie będę się czepiał nomenklatury (i proszę bez politycznych podtekstów w rozumieniu tego słowa)

 • foch.pl_aj

  Dopóki to pozostaje w sferze Twoich fantazji...

 • 40cztery

  Raczej nadziei :)

 • jol-ene

  obawiam się, że takie badania są, bo czego to patriarchat nie wymyślił, by mieć kobiety na usługach. ale metodologia tych badań na pewno jest wątpliwa.
  słyszałaś o strajku kobiet w najbliższy poniedziałek? może warto!

 • foch.pl_aj

  @jal-ene oczywiście, że słyszałam, oczywiście, że warto :)

 • 40cztery

  A nie usłyszysz: "to posprzątaj wszystko i nagotuj dzień wcześniej, żeby starczyło na poniedziałek?"

  a swoją drogą ... ciekaw jestem czy kochanki też będą ztrajkować

Dodaj komentarz

© Mów mi: Pierdoło
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci